E-shop

Individuálny koučing pre rodičov

5 nástrojov rodiča lídra

Darčekové poukážky

Čo o našej práci povedali druhí

Miroslav
otec 2 detí (16 a 8 rokov)
Zobraziť viac
Z Mentorského programu si odnášam pomenovanie hodnotového kompasu, dôležitosť hraníc a ako ich budovať. Páčila sa mi práca v skupinách a váš prístup lektoriek.
Alena
mamina 2 detí (17 a 10 rokov), pedagóg ZŠ s alternatívnym vyučovaním
Zobraziť viac
Mentorský program bol skvelý nielen z uvedomení, ktoré som našla, ale inšpirovala som sa aj príbehmi iných rodičov. Dnes pozerám inak na ľudí, nielen na deti, vnímam svoje ego a ako s ním pracovať. Počas programu som dostala priestor na zdieľanie. Páčilo sa mi, že každá hodina mala štruktúru (úvod, zdieľanie z minulého týždňa, vzdelávacie okienko a praktická úloha, zdieľanie a pocity). Naučili ste nás veľmi interaktívne jednotlivé veci, čo je super. Naučili ste nás množstvo vecí a metódy, s ktorými som sa nikdy predtým nestretla.
Iveta
mamina 1 chlapčeka (6 rokov)
Zobraziť viac
Do programu som išla s tým, že neviem čo mám očakávať, ale verila som, že to bude dobré. Netušila som ale, že program mi tak trošku zmení život :). Dámy, táto Škola rodičovstva bola pre mňa najlepšia vec, ktorú som mohla pre seba, manžela a syna urobiť v tomto roku. Cítim sa šťastnejšia, spokojnejšia a láskavejšia. Ďakujem :)
Evka
mamina chlapčeka (2 roky)
Zobraziť viac
Mentorský program mi dal: 1. Inšpiráciu písať knihu detstva pre syna 2. Ľahkosť akú takú do rodičovstva 3. Že rodičovstvo si stojí za to vychutnávať, mať z toho zábavu, neprežívať a neriešiť blbosti 4. A čo je pre mňa veľmi dôležité, je uvedomenie si hodnôt v rodine a na čom stavať 5. A aj vzájomne inšpirácie v ľudskej inakosti a zároveň rovnakosti - naučila som sa veľa aj od mojich “kolegov” cez ich životné príbehy Odnášam si poriadok vo svojej hlave, a srdci.
Gabika
mamina 2 synov (8 a 3 roky)
Zobraziť viac
Chcem napísať a povedať veľa… Musím si upratať, kto som a čo chcem, musím teóriu aplikovať do výchovy, musím si veľa veci zautomatizovať.. Robím ešte obrovské množstvo chýb, no vďaka tomuto programu a ľuďom, ktorých som v ňom stretla mám vízie ako chcem aby to vyzeralo a zbytok je už na mne. Tento program mi dal veľa a som vďačná sama sebe, že som sa prihlásila a som vďačná vám všetkým, že ste ma počúvali, nesúdili a usmerňovali, že ste zo mňa vytiahli aj to čo tam nebolo :)
Mamina Marcelka
Mamina Marcelka
Zobraziť viac
Lucka, veľmi dobre sa počúvajú Vaše debatky s Ivkou. Veľa veci vnímam, no pomenujete ich, zaroveň podnecujete. A hneď sa mi vybavujú vlastné skúsenosti ako z autopilota presedlať na uvedomelú mamu. Pochválim sa, celkom sa mi darí. Teším sa, že ste neprestali so sobotnými debatkami. Zároveň sa chcem poďakovať, že ste venovali jednu debatku a fakt zmenili môj uhol pohľadu. Proste každé dieťa je iné a potrebuje niečo iné. Hlavne chápavú mamu.
Vaša verná poslucháčka Mária
Vaša verná poslucháčka Mária
Zobraziť viac
Veľmi rada počúvam vaše debatky. A zároveň si porovnávam, kde som pri výchove detí robila chyby. Aj keď som rebel, uvedomujem si, že ich bolo dosť. Keď porovnávam vnúčatá, aspoň aj si myslím, že som sa snažila byť lepšia a rpezlivejšia, aj napriek tomu, že neboli ostatné veci tak, ako by mali byť. Ešte vždy sa dáva veľký dôraz na to „Čo povedia ľudia“, nie na to, ako je nám.
Predošlé
Ďalšie
Shopping Cart